УВАГА! Вимкнення електроенергії!

Дата: 07.04.2018 19:41

Вимкнення електроенергії!
11 квітня 2018 року (середа)

За повідомленням Любешівської філії ПАТ «Волиньобленерго» у зв'язку з ремонтними роботами, які проводитимуть 11 квітня 2018 року, на окремих вулицях селища буде припинено постачання електроенергії.

Зокрема вулиці:

Партизанська,
Новоселів,
Зарічна,
Б.Хмельницького,
Шевченка,
Ч.Хреста,
Садова,
Костюшка,
Єсеніна,
Чкалова,
Кошового,
Незалежності (частково),
Бондаренка,
Берегова,

Подачу електроенергії буде припинено з 12:00-14:00 год.

масив «Агора» (частково)
вул.Маяковського

Подачу електроенергії буде припинено з з 10:00-17:00

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються:

Приватбанк; Любешівська філія ПрАТ «Волиньобленерго»; Центр зайнятості; Дит.садок; КНС «Любешів комфортсервіс»; ПрАТ «Стохід»; Газета «Нове життя»; Відділ освіти; НПП «Прип»ять-Стохід»; Реабілітаційний центр»; МНС; станція моб.зв»язку МТС; Будинок культури; Селищна рада; Комфортсервіс; Тер.центр; ФОП Степанюк Є.В., Андрухненко Г.М.(м-н «Вілга»), Курса А.М., Яцик А.П., (м-н «Калина»), Неймарк О.К. (м-н «Смак 1»), Михальчук П.В., Юрко Л.В.(аптека), Кобак С.М., Токарчук В.С., Артишук В.В. (кондитерський цех, «Кафе»), Ковальчук Р.В.(перукарня, магазин), Шерейко І.І. (м-н «Едельвейс»), Михалик Т.В., Качинський Ю.А., Шатило В.В., Юрашкевич Ю.І. (шиномонтаж), Лоза О. (кафе «Містечко»), Торгунов С.В. (м-н «Шанс»), Карпік В. (м-н «Сатурн»), Марчук К.В. (м-н «Наш Край»).

Подачу електроенергії буде припинено з 12:00-14:00 год.

Автодор; ФОП Савчук О., Корецький В.М.(кафе «Край»), Степанюк М.Є.(м-н «Магніт»), Корець В.П.(магазин)

Подачу електроенергії буде припинено з з 10:00-17:00