На Волині новий очільник

Дата: 23.03.2018 18:02

Сьогодні, 23 березня 2018 року, голова селищної ради Олег Кух відбув до Луцька аби взяти участь у представленні голови Волинської обласної державної адміністрації.

Президент України Петро Порошенко представив нового голову Волинської обласної державної адміністрації Олександра Савченка , який до цього займав посаду першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації. Порошенко подякував за позитивні зрушення в області попередньому главі Волинської ОДА.
В свою чергу, екс-голова Володимир Гунчик в останній промові на посаді губернатора подякував усім за спільну роботу.

«Хочу подякувати Президенту за високу довіру. Моїм землякам, волинянам, депутатам, державним службовцям за спільну роботу. Багато зроблено, але ще більше треба зробити. Хочу побажати успіхів новому голові ОДА», - сказав Володимир Гунчик.