A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Любешівська селищна рада об’єднаної територіальної громади
Волинська область, Любешівський район

23 березня 2018 року чергова пʼята сесія селищної ради сьомого скликання

 Про порядок денний чергової пʼятої сесії селищної ради сьомого скликання  рішення 2-5/2-1​

 

 1. Про запит депутата селищної ради Штельмаха Валентина Івановича, щодо розширення або виділення нової земельної ділянки під кладовище в с. Рудка. 

рішення 2-5/2-1

 1. Про запит депутата селищної ради Штельмаха Валентина Івановича, щодо електрифікації житлового масиву по вул. Берегова в с. Заріка.

рішення 2-5/2-2

 1. Про запит депутата селищної ради Неймарка Сергія Олександровича, щодо введення в експлуатацію  вуличного освітлення по вулицях Богдана Хмельницького, Зелена та Т. Костюшко в смт Любешів.

рішення 2-5/2-3

 1. Про запит депутата селищної ради Неймарка Сергія Олександровича, щодо потреби регулярного експлуатаційного утримання сільських доріг в с. Підкормілля.

рішення 2-5/2-4

 1. Про запит депутата селищної ради Чернюка Юрія Івановича, щодо облаштування дитячого майданчика в с. В’язівне.

рішення 2-5/2-5

 1. Про запит депутата селищної ради Ковальчук Олени Петрівни, щодо встановлення вежі мобільного зв’язку на території Залізницького старостинського округу.

рішення 2-5/2-6

 1. Про запит депутата селищної ради Ковальчук Олени Петрівни, щодо організації транспортного сполучення с. Міжгайці з смт Любешів.

рішення 2-5/2-7

Програма

 1.  Про Програму економічного і соціального розвитку Любешівської селищної ради на 2018-2020 роки.

рішення 2-5/3

 

 

 1. Про надання згоди на безоплатну передачу майна у комунальну власність Любешівської селищної ради

рішення 2-5/4

 

 

 1.  Про безоплатне прийняття юридичної особи – Центру первинної медико-санітарної допомоги Любешівського району в тому числі їх цілісні майнові комплекси, будівлі та споруди, індивідуально визначене майно зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.

рішення 2-5/5

І

 

 1.  Про безоплатне прийняття юридичної особи – Любешівський районний будинок культури в тому числі їх цілісні майнові комплекси, будівлі та споруди, індивідуально визначене майно зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.

рішення 2-5/6

 

 

 1.  Про внесення  змін до рішення  селищної ради від 30 листопада 2017 року № 2-1/7 «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».

рішення 2-5/7

 

 

 1.  Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2017 рік.

рішення 2-5/8

додаток1

додаток2

 

 

 1.  Про внесення змін до рішення Любешівської селищної ради від 22.12.2017р. №2-2/22 «Про селищний бюджет».

рішення 2-5/9

додатки

 

 

 1.  Про розпорядження селищного голови видані в міжсесійний період.

рішення 2-5/10

 

 

 1.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Оласюк Ніні Онисимівні смт Любешів.

рішення 2-5/11

 

 

 1.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з земель с. Заріка гр. Савчуку Віталію Васильовичу.

рішення 2-5/12

 

 

 1.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з земель с. Рудка гр. Дударчук Наталії Василівні.

рішення 2-5/13

 

 

 1.  Про  надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Андрусику Степану Марковичу смт Любешів.

рішення 2-5/14

 

 

 1.  Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо  встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бегалю Сергію Володимировичу смт Любешів.

рішення 2-5/15

 

 

 1.  Про розгляд заяв громадян про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Любешів.

рішення 2-5/16

 

 

 1.  Про розірвання договору оренди землі та передачу земельної ділянки у власність гр. Ланевичу Сергію Гавриловичу смт Любешів.

рішення 2-5/17

 

 

 1.  Про надання дозволу на розробку Детального плану території земельної ділянки по вул. Молодіжна 30, с. Зарудчі.

рішення 2-5/18

 

 

 1.  Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бондарчуку Петру Семеновичу с. Підкормілля.

рішення 2-5/19

 

 

 1.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) гр. Остапчуку Миколі Олександровичу з земель с. Зарудчі.

рішення 2-5/20

 

 

 1.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бейкалу Олександру Михайловичу з земель с. Зарудчі.

рішення 2-5/21

 

 

 1.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Литвинчуку Івану Івановичу с. Зарудчі.

рішення 2-5/22

 

 

 1.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з земель с. Підкормілля гр. Оласюку Андрію Івановичу.

рішення 2-5/23

 

 

 1.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з земель с. Бихів  гр. Литвинчуку Віталію Сергійовичу.

рішення 2-5/24

 

 

 1.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з земель с. Бірки  гр. Савчуку Валерію Сергійовичу.

рішення 2-5/25

 

 

 1.  Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з земель с. Бірки гр. Лопухович Наталії Миколаївні.

рішення 2-5/26

 

 

 1.  Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з земель с. Бірки гр. Сахарчуку Олександру Михайловичу.

рішення 2-5/27

 

 

 1.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) гр. Мокичу Дмитру Валерійовичу з земель с. Бірки.

рішення 2-5/28

 

 

 1.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Бринчук Надії Павлівні с. Лобна.

рішення 2-5/29

 

 

 1.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Поліщук Ніні Яківні с. Лобна.

рішення 2-5/30

 

 

 1.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Швирид Марії Павлівні с. Лобна.

рішення 2-5/31

 

 

 1.  Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з земель с. Залізниця гр. Жилку Івану Володимировичу.

рішення 2-5/32

 

 

 1.  Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з земель с. Залізниця гр. Жилку Вадиму Васильовичу.

рішення 2-5/33

 

 

 1.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з земель с. Залізниця гр. Лащ Тетяні Володимирівні.

рішення 2-5/34

 

 

 1.  Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з земель с. Судче  гр. Сафонюк Ярославі Сергіївні.

рішення 2-5/35

 

 

 1.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Дишку Івану Микитовичу с. Ветли.

рішення 2-5/36

 

 

 1.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Зусько Галині Володимирівні с. Мукошин.

рішення 2-5/37

 

 

 1.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Кундику Юрію Віталійовичу с. Проходи.

рішення 2-5/38

 

 

 1.  Про  надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Шмалю Якову Наумовичу с. Проходи.

рішення 2-5/39

 

 

 1.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Остапчуку Олександру Анастасійовичу с. Залаззя.

рішення 2-5/40

 

 

 1.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з земель с. Залаззя гр. Токарчуку Богдану Анатолійовичу.

рішення 2-5/41

 

 

 1.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з земель с. Залаззя гр. Чучко Лілії Владіславівні.

рішення 2-5/42

 

 

 1.  Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо  встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Нестеруку Івану Борисовичу с. Залаззя.

рішення 2-5/43

 

 

 1.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Хвесику Анатолію Васильовичу с. В’язівне.

рішення 2-5/44

 

 

 1.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з земель с. Угриничі гр. Наумчик Оксані Степанівні.

рішення 2-5/45

 

 

 1.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з земель с. Угриничі гр. Ковальчук Валентині Миколаївні.

рішення 2-5/46

 

 

 1.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з земель с. Любешівська Воля гр. Гриневичу Андрію Михайловичу.

рішення 2-5/47

 

 

 1.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з земель с. Любешівська Воля гр. Клявзуник Ніні Григорівні.

рішення 2-5/48

 

 

 1.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з земель с. В’язівне гр. Матюк Ганні Йосипівні.

рішення 2-5/49

 

 

 1.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Медведюку Івану Івановичу з земель с. Любешівська Воля.

рішення 2-5/50

 

 

 1.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка)  гр. Ковальчуку Сергію Андрійовичу  з земель с. Нові Березичі.

рішення 2-5/51

 

 

 1.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства  гр. Ковальчуку Сергію Андрійовичу  з земель с. Нові Березичі.

рішення 2-5/52

 

 

 1.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з земель с. Березичі гр. Капець Руслані Іванівні.

рішення 2-5/53

 

 

 1.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Кононович Тетяні Василівні с. Судче.

рішення 2-5/54

 

 

 1.  Про  надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо  встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Труш Софії Гнатівні с. Сваловичі.

рішення 2-5/55

 

 

 1.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з земель с. Хоцунь гр. Савчуку Олександру Володимировичу.

рішення 2-5/56

 

 

 1.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Занько Вірі Іванівні с. Деревок.

рішення 2-5/57

 

 

 1.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з земель с. Деревок гр. Любежаніну Віталію Анатолійовичу.

рішення 2-5/58

 

 

 1.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка)  гр. Ниципорику Валентину Вікторовичу з земель с. Деревок.

рішення 2-5/59

 

 

 1.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка)  гр. Губарику Роману Руслановичу з земель с. Деревок.

рішення 2-5/60

 

 

 1.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) гр. Ниципорику Віктору Васильовичу з земель с. Деревок.

рішення 2-5/61

 

 

 1.  Про передачу земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Оліфірук Ганні Северіанівні с. Деревок.

рішення 2-5/62

 

 

 1.  Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з земель с. Любешівська Воля гр. Омельчуку Василю Павловичу.

рішення 2-5/63

 

 

 1.  Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з земель с. В’язівне гр. Матюк Ганні Йосипівні.

рішення 2-5/64

 

 

 1.  Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з земель с. Залізниця гр. Шеметило Галині Володимирівні.

рішення 2-5/65

 

 

 1.  Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з земель с. Деревок гр. Макаревич Світлані Григорівні.

рішення 2-5/66

 

 

 1.  Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з земель с. Залаззя гр. Борисюк Олені Степанівні.

рішення 2-5/67

 

 

 1.  Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з земель с. Залаззя гр. Борисюк Валентині Іванівні.

рішення 2-5/68

 

 

 1.  Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Комару Віктору Панасовичу з земель с. Седлище.

рішення 2-5/69

 

 

 1.  Про погодження надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Марчику Миколі Петровичу, учаснику АТО.

рішення 2-5/70

 

 

 1.  Про погодження надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами с. Рудка гр. Гацю Олегу Віталійовичу жителю с. Рудка, учаснику АТО.

рішення 2-5/71

 

 

 1.  Про погодження надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Дунцю Юрію Вікторовичу, учаснику АТО.

рішення 2-5/72

 

 

 1.  Про погодження надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Єфимчуку Анатолію Антоновичу, учаснику АТО.

рішення 2-5/73

 

 

 1.  Про погодження відведення земельних ділянок  для ведення особистого селянського господарства за межами с. В’язівне учасникам АТО.

рішення 2-5/74

 

 

 1.  Про погодження відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства за межами с. Любешівська Воля гр. Стась Яні В’ячеславівні, жительці с. Любешівська Воля, молода сім’я.

рішення 2-5/75

 

 

 1.  Про погодження відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства за межами с. В’язівне гр. Поліщуку Юрію Миколайовичу, жителю с. В’язівне, молода сім’я.

рішення 2-5/76

 

 

 1.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  в оренду гр. Дудко Василю Григоровичу за рахунок земель с. Залізниця.

рішення 2-5/77

 

 

 1.  Про надання в оренду земельної ділянки у с. Залаззя, вул. Малієвського, 89б.

рішення 2-5/78

 

 

 1.  Про внесення змін до рішення Любешівської селищної ради від 26 січня  2018 року №2-3/66.

рішення 2-5/79

 

 

 1.  Про проведення нормативної грошової оцінки земельних ділянок у межах населених пунктів.

рішення 2-5/80

 

 

 1.  Про звернення до Головного управління Держгеокадастру у Волинській області щодо передачі земельних ділянок  сільськогосподарського призначення в комунальну власність Любешівської селищної ради.

рішення 2-5/81

 

 

 1.  Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин, охорони земель та забезпечення містобудівною документацією  Любешівської громади на 2018-2019 роки.

рішення 2-5/82

 

 

 1.  Про надання дозволу на розробку схеми розміщення тимчасових споруд.

рішення 2-5/83

 

 

 1.  Про надання в оренду земельної ділянки у смт Любешів, вул. Пушкіна, 35а .

рішення 2-5/84

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь