A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Любешівська селищна рада об’єднаної територіальної громади
Волинська область, Любешівський район

Рішення Любешівської об’єднаної територіальної громади прийняті на черговій одинадцятій сесії сьомого скликання

1. Про порядок денний чергової одинадцятої сесії селищної ради сьомого скликання. 

Рішення 2-11/1​

2. Про запит депутата селищної ради Чернюка Юрія Івановича щодо введення посади патологоанатома в Любешівській центральній районній лікарні, або виїзду спеціаліста в смт Любешів.

 Рішення 2-11/2-1

3. Про запит депутата селищної ради Неймарка Сергія Олександровича щодо облаштування огорожі навколо прилеглої території клубу с. Підкормілля.

Рішення 2-11/2-2

4. Про запит депутата селищної ради Неймарка Сергія Олександровича щодо проведення поточного ремонту фундаменту приміщення ДНЗ «Сонечко» с. Підкормілля.

Рішення 2-11/2-3

5. Про запит депутата селищної ради Кузьмич Надії Василівни щодо проведення робіт з очищення місць радіусів поворотів в межах смуг відводу автомобільної дороги Т-03-04 між селами Гірки та Гречище.

Рішення 2-11/2-4

6. Про Цільову програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді Любешівської селищної ради на 2018-2020 роки.

Рішення 2-11/3

7. Про внесення змін до Цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту Любешівської селищної ради на 2018-2020 роки.

Рішення 2-11/4

8. Про Цільову соціальну програму оздоровлення та відпочинку дітей Любешівської селищної ради на 2018-2020 роки.

Рішення 2-11/5

9. Про безоплатне прийняття юридичної особи «Державної центральної районної аптеки №33 Любешівського району» її цілісних майнових комплексів, будівель та споруд, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради, входження в засновники та затвердження Статуту у новій редакції.

Рішення 2-11/6

10. Про безоплатне прийняття загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Березичі , в тому числі її будівель та споруд, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради, входження в засновники та затвердження Статуту у новій редакції.

Рішення 2-11/7

11. Про безоплатне прийняття загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Березна Воля , в тому числі її будівель та споруд, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради, входження в засновники та затвердження Статуту у новій редакції.

Рішення 2-11/8

12. Про безоплатне прийняття загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Бихів, в тому числі її будівель та споруд, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради, входження в засновники та затвердження Статуту у новій редакції.

Рішння 2-11/9

13. Про безоплатне прийняття загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Бірки, в тому числі її будівель та споруд, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради, входження в засновники та затвердження Статуту у новій редакції.

Рішння 2-11/10

14. Про безоплатне прийняття загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Великий Курінь, в тому числі її будівель та споруд, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради, входження в засновники та затвердження Статуту у новій редакції.

Рішння 2-11/11

15. Про безоплатне прийняття загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Ветли, в тому числі її будівель та споруд, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради, входження в засновники та затвердження Статуту у новій редакції.

Рішння 2-11/12

16. Про безоплатне прийняття загальноосвітньої школи І ступеня с. Вітуле, в тому числі її будівель та споруд, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради, входження в засновники та затвердження Статуту у новій редакції.

Рішння 2-11/13

17.  Про безоплатне прийняття загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. В’язівне, в тому числі її будівель та споруд, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради, входження в засновники та затвердження Статуту у новій редакції.

Рішння 2-11/14

18. Про безоплатне прийняття загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Деревок, в тому числі її будівель та споруд, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради, входження в засновники та затвердження Статуту у новій редакції.

Рішння 2-11/15

19. Про безоплатне прийняття загальноосвітньої школи І ступеня с. Діброва, в тому числі її будівель та споруд, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради, входження в засновники та затвердження Статуту у новій редакції.

Рішння 2-11/16

20. Про безоплатне прийняття загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Залаззя, в тому числі її будівель та споруд, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради, входження в засновники та затвердження Статуту у новій редакції.

Рішння 2-11/17

21. Про безоплатне прийняття Залізницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області, в тому числі її будівель та споруд, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради, входження в засновники та затвердження Статуту у новій редакції.

Рішння 2-11/18

22. Про безоплатне прийняття загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Лахвичі, в тому числі її будівель та споруд, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради, входження в засновники та затвердження Статуту у новій редакції.

Рішння 2-11/19

23. Про безоплатне прийняття загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Лобна, в тому числі її будівель та споруд, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради, входження в засновники та затвердження Статуту у новій редакції.

Рішння 2-11/20

24. Про безоплатне прийняття опорного навчального закладу «Любешівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІступенів-гімназія» Любешівської районної ради Волинської області, в тому числі його будівель та споруд, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради, входження в засновники та затвердження Статуту у новій редакції.

Рішння 2-11/21

25. Про безоплатне прийняття загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Любешівська Воля, в тому числі її будівель та споруд, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради, входження в засновники та затвердження Статуту у новій редакції.

Рішння 2-11/22

26. Про безоплатне прийняття загальноосвітньої школи І ступеня с. Нові Березичі, в тому числі її будівель та споруд, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради, входження в засновники та затвердження Статуту у новій редакції.

Рішння 2-11/23

27. Про безоплатне прийняття загальноосвітньої школи І ступеня с. Рудка, в тому числі її будівель та споруд, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради, входження в засновники та затвердження Статуту у новій редакції.

Рішння 2-11/24

28. Про безоплатне прийняття загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Судче, в тому числі її будівель та споруд, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради, входження в засновники та затвердження Статуту у новій редакції.

Рішння 2-11/25

29. Про безоплатне прийняття загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Угриничі, в тому числі її будівель та споруд, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради, входження в засновники та затвердження Статуту у новій редакції.

Рішння 2-11/26

30. Про безоплатне прийняття загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Цир, в тому числі її будівель та споруд, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради, входження в засновники та затвердження Статуту у новій редакції.

Рішння 2-11/27

31. Про безоплатне прийняття загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Мукошин, в тому числі її будівель та споруд, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради, входження в засновники та затвердження Статуту у новій редакції.

Рішння 2-11/28

32. Про безоплатне прийняття загальноосвітньої школи І ступеня с. Проходи, в тому числі її будівель та споруд, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради, входження в засновники та затвердження Статуту у новій редакції.

Рішння 2-11/29

33. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Любешівської селищної ради.

Рішння 2-11/30

34. Про створення комісії з приймання-передачі будівель та споруд, індивідуально визначеного майна закладів загальної середньої освіти із спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.

Рішння 2-11/31

35. Про затвердження передавальних Актів Будинку дитячої та юнацької творчості.

Рішння 2-11/32

36. Про затвердження передавальних Актів закладів дошкільної освіти.

Рішння 2-11/33

37. Про затвердження передавальних Актів Любешівської дитячо-юнацької спортивної школи.

Рішння 2-11/34

38. Про затвердження передавальних Актів музею партизанської Слави села Лобна.

Рішння 2-11/35

39. Про затвердження Акту приймання-передачі приміщення «Кіновідеомережі» зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.

Рішння 2-11/36

40. Про внесення змін до схеми організації дорожнього руху.

Рішння 2-11/37

41. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Любешівської селищної ради на 2018-2020 роки.

Рішння 2-11/38

42. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

Рішння 2-11/39

43. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22.12.2017 № 2-2/22 «Про  селищний  бюджет на 2018 рік».

Рішння 2-11/40

44. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Корця Вячеслава Степановича, смт Любешів.

Рішння 2-11/41

45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з земель смт Любешів гр. Шмат Любові Іванівни.

Рішння 2-11/42

46. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Корець Раїсі Йосипівні смт Любешів.

Рішння 2-11/43

47. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки кадастровий номер 0723155100:01:001:1576.

Рішння 2-11/44

48. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з земель с. Бірки гр. Довгуну Василю Івановичу.

Рішння 2-11/45

49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з земель с. Зарудчі гр. Бейкалу Олександру Михайловичу.

Рішння 2-11/46

50. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Корх Галині Афіногенівні с. Зарудчі.

Рішння 2-11/47

51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з земель с. Деревок гр. Михалику В’ячеславу Івановичу.

Рішння 2-11/48

52. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з земель с. Бихів гр. Федоріщеву Михайлу В’ячеславовичу.

Рішння 2-11/49

53. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з земель с. Бихів гр. Романюк Олені Миколаївні.

Рішння 2-11/50

54. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з земель с. Бихів гр. Мельнику Сергію Олексійовичу.

Рішння 2-11/51

55. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування приміщення магазину в с. Бихів Велико-Глушанського споживчого товариства.

Рішння 2-11/52

56. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за кадастровим номером 0723182300:01:001:0413 , с. Бихів.

Рішння 2-11/53

57. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з земель с. Любешівська Воля гр. Ігнатюку Степану Васильовичу.

Рішння 2-11/54

58. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Будько Ользі Григорівні с. В’язівне.

Рішння 2-11/55

59. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з земель с. Угриничі гр. Прусік Зоряні Анатоліївні.

Рішння 2-11/56

60. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Сацику Андрію Миколайовичу с. Седлище.

Рішння 2-11/57

61. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бурдак Марії Антонівни с. Седлище.

Рішння 2-11/58

62. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з земель с. Цир гр. Хрупчику Михайлу Олексійовичу.

Рішння 2-11/59

63. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з земель с. Цир гр. Гладичу Івану Івановичу.

Рішння 2-11/60

64. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з земель с. Цир гр. Шевчик Руслані Віталіївні.

Рішння 2-11/61

65. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з земель с. Зарудчі гр. Мусі Валентині Костянтинівні.

Рішння 2-11/62

66. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з земель с. Діброва гр. Мельнику Василю Йосиповичу.

Рішння 2-11/63

67. Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки гр. Панасюк Аллі Петрівні, смт Любешів.

Рішння 2-11/64

68. Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки гр. Якушеву Андрію Анатолійовичу, смт Любешів.

Рішння 2-11/65

69. Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки гр. Черевку Володимиру Валерійовичу, смт Любешів.

Рішння 2-11/66

70. Про розгляд заяв громадян про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Любешів.

Рішння 2-11/67

71. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території земель господарського двору та суміжної території в межах населеного пункту с.Залізниця.

Рішння 2-11/68

72. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Жолондевському Руслану Івановичу, с. Цир.

Рішння 2-11/69

73. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з земель с. Цир гр. Данилик Галині Миколаївні.

Рішння 2-11/70

74. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого з земель с. Лахвичі гр. Гладич Тетяні Йосипівні.

Рішння 2-11/71

75. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Романчуку Анатолію Васильовичу, с. Бірки.

Рішння 2-11/72

76. Про передачу у власність, або надання в користування земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) гр. Романчук Валентині Степанівні, с. Бірки.

Рішння 2-11/73

77. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з земель с. Залізниця вул. Рівненська, 2А.

Рішння 2-11/74

78. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території земельної ділянки в с. Бірки вул. Поліська, 43-А.

Рішння 2-11/75

79. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території земельної ділянки за кадастровим номером 0723186800:01:001:0811 в межах населеного пункту с. Седлище вул. Миру, 94

Рішння 2-11/76

80. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території земельної ділянки в межах населеного пункту с. Березна Воля вул. Першотравнева, 2.

Рішння 2-11/77

81. Про внесення змін у рішення Любешівської селищної ради  № 2-3/64 від 26 січня 2018 року.

Рішння 2-11/78

82. Про внесення змін у рішення Любешівської селищної ради № 2-8/36 від 10 травня 2018 року.

Рішння 2-11/79

83. Про звернення до Головного управління Держгеокадастру у Волинській області щодо передачі земельних ділянок сільськогос-подарського призначення в комунальну власність Любешівської селищної ради. (Додаток)

Рішння 2-11/80

84. Про укладення договорів  оренди нерозподілених (не витребуваних) земельних часток (паїв) КСП «За мир».

Рішння 2-11/81

85. Про встановлення місцевих податків  та зборів на території Любешівської селищної ради на 2019 рік

Рішння 2-11/82

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь