У ЛЮБЕШІВСЬКІЙ ГРОМАДІ СТВОРЮЮТЬ МОЛОДІЖНУ РАДУ

Дата: 28.12.2023 10:31

Молодь повинна впливати на процеси, які відбуваються в громаді, реалізувати важливі ідеї задля розвитку і добробуту громади, вести активну громадську діяльність, - переконаний селищний голова Олег Кух.

А тому нещодавно на своїй сторінці у Фейсбуці очільник громади звернувся з пропозицією до активної молоді  створити Молодіжну раду при Любешівському селищному голові.

Текст подаємо без змін:

ЗВЕРТАЮСЬ ДО МОЛОДІ ЛЮБЕШІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Запрошую активну молодь громади долучитися до створення МОЛОДІЖНОЇ РАДИ.

Це буде консультативно-дорадчий орган для кращої комунікації молоді з владою у вирішенні проблем, які турбують молоде покоління нашої громади. Консультативно-дорадчий орган з питань, які впливають на життя молоді та її участь в усіх сферах життя територіальної громади.

Переконаний, що молодь – найкраща інвестиція нашого краю. Але не тільки громада повинна вкладати у молодих людей – вони самі мають долучитися та впливати на життя громади.

Тому, якщо ви прагнете реально впливати на розвиток свого села чи селища, маєте цікаві ідеї і бажаєте втілювати їх у реальність – станьте членом Молодіжної ради.

Вірте в себе, вірте у свої здібності, висловлюйте свої думки, пропозиції. Чекаємо!

За додатковою інформацією звертатись у відділ організаційної роботи та інформаційних технологій, каб. 213

Е- mail: lubeshiv_org@ukr.net,

тел. 0507616257.