БЕЗОПЛАТНА ВИДАЧА МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ ДЛЯ ВЕСНЯНОЇ ПОСІВНОЇ - 2024

Дата: 06.11.2023 10:14

Фото без опису

Управління агропромислового розвитку ОВА інформує, що Уряд США в межах ініціативи AGRI-Україна безоплатно надасть 7 тисячам українських агровиробників мінеральні добрива для весняної посівної - 2024.

За підтримки Міністерства з аграрної політики та продовольства України, реєстрація на отримання допомоги пройде в Державному аграрному реєстрі (ДАР) у розділі “Доступні програми” - USAID АГРО_карбамід під ярі зернові та олійні в сезоні 2024 р.

Заявку на отримання добрив можна подавати з 01 листопада 2023 року (кількість заявок обмежена). Отримати допомогу можуть агровиробники, які:

• мають в обробітку від 5 до 500 га у будь-якій області України (за винятком тимчасово окупованих територій),

• вирощують зернові або олійні культури,

• зареєстровані як юридичні особи або фізичні особи-підприємці, зокрема, сімейні фермерські господарства,

• відповідають іншим умовам програми. Погоджені заявники, які обробляють від 5 до 20 гектарів землі (власна та орендована), отримають по одній тонні добрива, а ті, хто обробляють від 20 до 500 га - по дві тонни.

Видача добрив планується на листопад-грудень 2023 року. Просимо довести дану інформацію до агровиробників вашої громади.

Анонім
2023-11-06 14:30:14

І знову селянин в прольоті.