ЗА МОБІНГ (ЦЬКУВАННЯ) НА РОБОТІ ВСТАНОВЛЕНА АДМІНВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Дата: 08.12.2022 16:50

Ухвалено законопроєкт №5749, який встановлює адміністративну відповідальність за цькування працівника на роботі (мобінг).

Вчинення мобінгу тягнутиме за собою штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів або громадські роботи на строк від двадцяти до тридцяти годин.

Якщо ж мобінг вчиняє роботодавець або посадова особа, доведеться заплатити від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів або відправитись на громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин.

За повторне правопорушення накладається штраф від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів або громадські роботи на строк від тридцяти до п’ятдесяти годин.

Якщо ж до цькування повернуться роботодавці або посадові особи, на них чекає штраф від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин.