ПРЕДСТАВЛЕНО КЕРІВНИКА ЛЮБЕШІВСЬКОЇ БАГАТОПРОФІЛЬНОЇ ЛІКАРНІ

Дата: 21.11.2022 10:30

Сьогодні, 21 листопада 2022 року,  заступник селищного  голови Володимир Сергійчук  офіційно представив колективу КП  «Любешівська багатопрофільна  лікарня» Любешівської  селищної ради нового керівника.

Ним став   ГЕРЕЦЬ СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ.

Новопризначений директор більше десяти років працював у зазначеному медичному закладі  на посаді лікаря-хірурга хірургічного відділення. Є депутатом Любешівської селищної ради.

«Віримо, що завдяки новому директору медична галузь громади стане кращою та якіснішою. З нашого боку –  всебічна підтримка та сприяння. Успіхів Сергію Сергійовичу та колективу», - наголосив Володимир Сергійчук.

Сергій Герець  подякував за виявлену йому довіру та запевнив, що буде розвивати заклад і намагатися з колективом робити усе, щоб  зберегти медичну установу.

До виконання своїх обов’язків на новій посаді Сергій Герець  приступив уже сьогодні.

КУЛИК Наталія
2022-11-22 12:07:30

Щиро вітаємо надіємось га позитивні зміни, та електроні черги.

Борейко Віктор Григорович
2022-11-21 14:21:10

Це людина з великим чуйним та добрим серцем.приємний у спілкуванні.професіонал своєї праці.з таким керівником наша лікарня буде процвітати та розвиватися!я вірю що він зробить все можливе щоб Любешівська лікарня була найкращою!