У ЛЮБЕШІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ

Дата: 16.11.2022 15:56

15 листопада 2022 р., у Любешівській селищній раді відбулося засідання чергової тридцять третьої сесії селищної ради восьмого скликання. Депутати розглянули понад 50 питань порядку денного.

Зокрема, підтримали рішення, які стосувалися ряду Програм: щодо фінансової підтримки 12 ДПРЧ  на 2022 рік, дистанційного обслуговування місцевих бюджетів» на 2022-2023 роки, розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2022-2024 роки.

Окрім того, внесено зміни до рішення селищної ради від 23.12.2021 № 18/17«Про бюджет селищної територіальної  громади на 2022 рік», до рішення від 15.09.2022 №30/62 «Про перейменування  вулиць та провулків на території селищної ради».  Зміни до останнього зумовлені затвердженням та перейменуванням  пров. 8 Березня, а також зміною назви вулиці Льва Толстого на  Карпенка -Карого.

Також депутати  ухвалили рішення про підготовку та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Любешівської селищної ради та ряд інших рішень, в тому числі й земельні.