ОГОЛОШЕННЯ ПРО РЕГУЛЯТОРНИЙ АКТ

Дата: 11.04.2022 08:22

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проєкт регуляторного акта – рішення Любешівської селищної ради «Про затвердження Положення щодо передачі в оренду майна, що належить до комунальної власності Любешівської селищної ради та Методики про порядок розрахунку плати за оренду майна, що належить до комунальної власності Любешівської селищної ради», а також аналіз його регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики з 11.04.2022 р. в місячний термін відділом капітального будівництва та комунальної власності Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та комунальної власності Любешівської селищної ради, (поштова адреса: 44201, смт Любешів вулиця Незалежності, 53, , електронна адреса: ukb44200@gmail.com) .

З вказаним проєктом та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному вебсайті Любешівської селищної ради https://lubeshivska-gromada.gov.ua

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ