НА СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗАТВЕРДИЛИ ПРОГРАМУ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ОКРЕМИХ ВІЙСЬКОВИХ ФОРМУВАНЬ

Дата: 18.02.2022 14:26

Сьогодні,  у Любешівській селищній раді відбулася позачергова двадцята сесія. Нагальність позачергового засідання викликана необхідністю термінового розгляду питання: «Про програму підтримки окремих військових формувань, які знаходяться на території Любешівської селищної ради, та забезпечення виконання інших завдань з оборони у 2022 – 2025 роках». Відповідний проєкт рішення депутати підтримали одноголосно.

Оскільки сесія відбувалась напередодні Дня вшанування Героїв Небесної Сотні, депутати вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні.

«Небесна сотня – це наш біль і наша гордість.  Давайте вшануємо пам’ять усіх Героїв, які загинули за незалежність України хвилиною мовчання. Вічна пам’ять загиблим. Слава Україні. Героям слава» - звертаючись до присутніх зауважив секретар селищної ради Юрій Боснюк.