ЛЮБЕШІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС: «Краще новорічне оформлення прибудинкової території»

Дата: 09.12.2021 10:14

Шановні жителі Любешівської громади!

Запрошуємо вас до участі в конкурсі на краще новорічне оформлення житлових будинків, прибудинкових територій, вітрин магазинів та бюджетних установ до Різдвяних та Новорічних свят.

Участь у конкурсі мають право брати власники окремих житлових будинків, мешканці багатоквартирних будинків, ОСББ, приватний бізнес та юридичні особи (в тому числі бюджетні установи).

У конкурсі мають право брати участь усі мешканці, що проживають на території Любешівської громади:

– за номінацією «Краще новорічне оформлення двору/ житлового будинку» – мешканці приватних будинків, багатоповерхових житлових будинків, а також об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, які знаходяться на території Любешівської селищної ради;

– за номінацією «Краще новорічне оформлення бюджетної установи» – представники бюджетних установ;

– за номінацією «Краще новорічне оформлення підприємства» – фізичні особи підприємці та юридичні особи.

Умови конкурсу:

Заявки про участь у конкурсі подаються до 25.12.2021 року до селищної ради у електронному форматі на електронну адресу oshemetulo@ukr.net , або у паперовому форматі за адресою смт Любешів, вул.. Незалежності, 53, каб. 212  із позначкою «На конкурс».

У заявці зазначається:

– юридична адреса заявника, який бере участь у конкурсі;

– прізвище, ім’я, по батькові заявника;

– назва номінації;

– контактний телефон.

4. Критерії оцінки:

-  святково оформлені зелені насадження у дворі (дерева, кущі, ялинки) – до 50 балів;

- наявність декоративних елементів (естетичні елементи архітектури та дизайну, святково оформлені доріжки, огорожі, клумби) – 20 балів за один пункт;

- оформлення двору/будівлі - до 50 балів;

- оформлення двору/будівлі з використанням власноручно виготовлених екологічних декорів  – до 100 балів;

- оригінальність та загальна святкова атмосфера  – 50 балів.

5. Підведення підсумків

5.1. Огляд прибудинкової території та визначення переможців конкурсу відбувається конкурсною комісією до 5 січня 2022 року.

За консультаціями та роз’ясненнями звертатися за телефоном:   0990337768