ВИГОТОВЛЕНО ПРОЄКТ БЛАГОУСТРОЮ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ ЛЮБЕШОВА

Дата: 18.11.2021 09:12

У травні місяці цього року відбулася зустріч з представниками Луцького національного технічного університету – деканом факультету архітектури, будівництва та дизайну Олександром Андрійчуком, завідувачкою кафедри архітектури та містобудування Інна Абрамюк, доцентом кафедри будівництва і цивільної інженерії  Петром Біскубом та студентом Юрієм Пашуком.

Ініціював зазначений захід Любешівський селищний голова Олег Кух з метою розроблення проєкту благоустрою центральної частини Любешова з урахуванням історичної спадщини нашого містечка.

В ході зустрічі, науковцями та працівниками управління капітального будівництва селищної ради були обговорені практичні завдання реалізації проекту.

Як результат, було виготовлено  проект благоустрою центральної частини Любешова, який став основою дипломного проектування на кафедрі архітектури та містобудування Луцького  національного технічного університету. Автор проєкту Юрій Пашук.