ОГОЛОШЕНО ТЕНДЕР НА РЕМОНТ ДОРОГИ ЛЮБЕШІВ-ЗАРУДЧЕ (вул.ПУШКІНА)

Дата: 29.10.2021 12:08

Державне підприємство «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» оголосило тендер на поточний середній ремонт автомобільної дороги місцевого значення С030901 Любешів-Зарудче на км 0+000 – км 1+200 Камінь-Каширського району Волинської області.

Тендерна пропозиція по ремонту цієї дороги оголошена 27 жовтня. Кінцевий термін подання пропозицій – 29 листопада. Очікувана вартість виконання робіт, яку пропонує замовник, –  7 212 743,60 грн. Втім, у процесі відкритих торгів ця сума може дещо знизитися.

У 2019 році Любешівська селищна рада ініціювала розроблення проєктно-кошторисної документації на зазначений об'єкт за кошти селищного бюджету – майже 50 тис. грн.  Такий крок дав змогу  пришвидшити процес включення зазначерної  дороги в обласний  план фінансування доріг місцевого значення. У 2021 році кошторисну частину відкорегували, а це ще додаткових 49 тис.грн.  Окрім того, селищна рада долучилася до співфінансування  ремонтних робіт по даному об'єкту  в межах 100 тис. грн.