ВІЗЬМИ УЧАСТЬ В АКЦІЇ «КРАЇНА ДОБРИХ СЕРДЕЦЬ»

Дата: 18.08.2021 08:27

Любешівська  громада долучається до надзвичайно важливого проекту, який має на меті порятунок життя дитини.

Саме тому 23 серпня о 9.30 год. на центральній площі селища Любешів наші дітки малюватимуть на асфальті “Країну добрих сердець”.

Цей конкурс покликаний привернути увагу до родини українців Руслана та Анни Кудрявської, які вже понад 10 місяців ведуть боротьбу за свого єдиного синочка Єгорчика. Йому всього 1 рік і 8 місяців, але тяжка хвороба СМА (спінальна м’язова атрофія) 2 типу забрала у нього звичайне дитинство. Вони ведуть збір на найдорожчий у світі препарат “Zolgensma” (1 800 000 доларів), часу на те, щоб Єгорчик вчасно отримав цей препарат залишилося зовсім мало, оскільки його ввести потрібно до 2 років.

Головний приз акції - шоу аніматорів для дітей громади. Визначать переможців батьки дитини та оприлюднять назву громади на сторінці Єгорчика у Facebook 30 серпня 2021 року.

Крім того, у конкурсі передбачений “Приз глядацьких симпатій” - це грошовий бонус у розмірі 3000 грн, який батьки хлопчика перерахують на рахунок  громади. Його призначення - подарувати дітям радість. Тобто на наступне свято можна на ці кошти придбати морозиво, набори крейд, закупити м’ячі чи інший спортивний інвентар.

Щоб отримати перемогу потрібно активно підтримувати свою громаду лайками, репостами та коментарями. Оргназітори все це відслідкують, проаналізують і також оголосять переможця 30 серпня.