КОНКУРС НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» ЛЮБЕШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 24.06.2021 11:27

Любешівська селищна рада оголошує конкурс на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Любешівської селищної ради.

Найменування і місцезнаходження установи:

Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр" Любешівської селищної ради, вулиця Незалежності, 39,  смт Любешів, Любешівський район, Волинська область, 44201.

Директор призначається на посаду на конкурсній основі строком на три роки. Права, обов’язки і відповідальність директора, умови його матеріального забезпечення, інші умови найму визначаються контрактом.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду:

- вища освіта ступеня магістра (спеціаліста) за спеціальністю “Спеціальна освіта” (“Корекційна освіта”, “Дефектологія”) або “Психологія” (“Практична психологія”) та стаж роботи не менше п’яти років за фахом.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі та строк їх подання:

– копія паспорта громадянина України;

– письмова заява про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

– копія трудової книжки;

– копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

– письмова згода на збір та обробку персональних даних.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсному відборі, мають право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Документи приймаються протягом 20 календарних днів із дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 44200, Волинська обл., Любешівський район, смт Любешів, вул. Незалежності, 53  (кабінет 411).

Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору:

Конкурс відбудеться у два етапи: проведення іспиту та визначення його результатів, проведення співбесіди та визначення її результатів. Про дату, час та місце проведення конкурсного відбору кандидати будуть повідомлені додатково.

Прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору: Бубало Ірина Василівна, тел. 2-15-07, lubeshiv@ukr.net .