Начальника Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та комунальної власності Любешівської селищної ради

Дата: 31.01.2021 11:31

Любешівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

• начальника Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та комунальної власності Любешівської селищної ради.

Загальні вимоги до кандидатів:

- громадянство України;

- вільне володіння державною мовою;

- володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Вимоги до освіти: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста.

Вимоги до стажу роботи: стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають  декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному вебсайті НАЗК за адресою www.nazk.gov.ua та роздруковану з офіційного вебсайту, через особистий кабінет, у паперовому вигляді.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі  документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 44200, Волинська обл., смт Любешів, вул. Незалежності, 53, кабінет № 411.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається секретарем конкурсної комісії за вищевказаною адресою.