ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА КУХА З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 22.01.2021 09:06
Кількість переглядів: 1978

Шановні краяни!

22 січня – славетна дата для усіх українців. Саме в цей день у 1918-му році, проголосивши IV Універсал Центральної Ради, Україна постала на політичній мапі світу як самостійна держава. Мобілізувавши національні сили, наш народ уперше в ХХ сторіччі створив незалежну національну державу. Це стало можливим завдяки Українській революції 1917-1921 років.

22 січня 1919 року, рівно через рік після проголошення IV Універсалу, було реалізовано споконвічну мрію про об’єднання розрізнених частин України в одну державу – підписано Акт Злуки УНР та ЗУНР. Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України та стати національним святом – Днем Соборності.

Бажаю, щоб наша Україна вистояла та відстояла свою Незалежну і Соборну Державу. Щоб ніхто не зазіхав на наші кордони, а весь світ знав та поважав українців за їхню волю, чесність та справедливість, за професійність та працьовитість, за силу та незламність!

Нехай кожен громадянин держави зустріне урочисте свято Соборності з відкритим серцем, з вірою в щасливе майбутнє держави та гідне життя.

Слава Україні! Героям Слава!

та найкращими побажаннями      Олег Кух