ОЧІЛЬНИК ЛЮБЕШІВСЬКОЇ ОТГ ОЛЕГ КУХ: Любешівська селищна рада серед лідерів кращих практик місцевого самоврядування

Дата: 16.10.2020 14:21

Сьогодні, 16 жовтня 2020 року, Любешівський селищний голова Олег Кух перебуває з робочим візитом у Києві, де в урочистій атмосфері відбулася церемонія нагородження кращих представників органів місцевого самоврядування – учасників Всеукраїнського конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування».

Серед переможців – Любешівська селищна рада. Очільнику громади Олегу Куху як фіналісту  Конкурсу  вручено диплом Мінрегіону та  Офісу Ради Європи ІІ ступеня за практику «Впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу коштів селищного бюджету».

«Для нас це суспільне визнання на всеукраїнському рівні.  Сьогодні Любешівська селищна рада є однією з лідерів по впровадженню інноваційних підходів щодо залучення жителів нашої громади до «Бюджету участі».  Ми показали  дієву практику  важливості реалізації цього проєкту у нашій громаді та довели, що готові  виділяти із місцевого бюджету кошти для впровадження ідей наших жителів» - зазначив селищний голова Олег Кух, а також запевнив, що селищна рада і  надалі буде підтримувати ініціативи мешканців Любешівщини.