Оголошення про початок формування конкурсної комісії

Дата: 15.10.2020 16:41

Оголошення про початок формування конкурсної комісії

з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Любешівської селищної ради»

Любешівська селищна рада, відповідно до розпорядження від 15.10.2020 року110 «Про проведення конкурсу та оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги  Любешівської селищної ради» оголошує про початок формування конкурсної комісії  з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Любешівської селищної ради».

Згідно Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1094,  Порядку проведення конкурсу на зайняття посад керівників комунальних закладів та підприємств охорони здоров’я Любешівської селищної ради, затвердженого рішенням Любешівської селищної ради від 09.10.2020 № 2-46/3 до складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

- представники апарату та виконавчих органів селищної ради;

- представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу – з наданням протоколу засідання колективу;

- представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення Конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Галузеві професійні спілки, громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подають по чотири кандидатури селищному голові для визначення представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур та/або з переліку незалежних експертів у сфері охорони здоров’я у кількості, рівній кількості представників селищної ради.

Кількість членів конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я становить шість – дев’ять осіб.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку; накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили; наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до селищної ради протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення про початок  формування конкурсної комісії, тобто до 29.10.2020 року включно.

Пропозиції подавати до Любешівської селищної ради за адресою: 44200, Волинська область, смт Любешів, вул. Незалежності, 53, каб. № 411.