Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади завідувача Державної центральної районної аптеки № 33 Любешівського району

Дата: 09.12.2019 14:10

Любешівська селищна рада, відповідно до розпорядження селищного голови від 09.12.2019 року № 185 «Про проведення конкурсу та оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади завідувача Державної центральної районної аптеки № 33 Любешівського району» оголошує про початок формування конкурсної комісії  на зайняття вакантної посади завідувача Державної центральної районної аптеки   № 33 Любешівського району.

Згідно Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1094,  до складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

• представники органу управління;
  • представники трудового колективу закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;
  • представники громадської ради органу управління або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/ або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та погоджені громадською радою при органі управління – по одній особі від кожного громадського об’єднання.

Кількість членів конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я становить шість – дев’ять осіб.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку; накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили; наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до селищної ради протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення про початок  формування конкурсної комісії, тобто до 23.12.2019 року включно у вигляді листа на паперових носіях, підписаного керівником, із зазначенням кандидатур (кандидатури), які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії.

Пропозиції подавати до Любешівської селищної ради за адресою: 44200, Волинська область, смт Любешів, вул. Незалежності, 53, каб. № 411.