ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

Дата: 05.09.2019 09:07

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості

у проекті містобудівної документації Генеральний план с. Ветли Любешівського району Волинської області»

1).Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту: «Генеральний план с. Ветли Любешівського району Волинської області». Метою розробки документації є проектування нових територій для житлової забудови, покращення культурно-побутового обслуговування населення та існуючого функціонального зонування території села, удосконалення вулично - дорожньої мережі, забезпечення формування повноцінного життєвого середовища.

2).Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Любешівська селищна рада

3).Процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури з 26.09.2019р по 28.10.2019р. включно;

б) спосіб участі громадськості: надання письмових зауважень і пропозицій:письмові зауваження та пропозиції подаються до Любешівської селищної ради за адресою смт Любешів, вул. Незалежності, 53. Анонімні пропозиції не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: 29 жовтня 2019 року о 12.00 в с. Ветли по вул. Поліська, 74 (адмінприміщення старостинського округу).

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Любешівська селищна рада, смт Любешів, вул. Незалежності, 53, к. 404 та на офіційному сайті селищної ради- lubeshivska.gromada.org.ua.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Любешівська селищна рада, вул. Незалежності, 53 смт Любешів, Волинська область, 44200, електронна адреса -lubeshiv@ukr.net з 26.09.2019 по 28.10.2019 року включно;

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Любешівська селищна рада, вул. Незалежності, 53 смт Любешів, Волинська область;

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: відсутня.