ЗУСТРІЧ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА КУХА З ВЕТЕРАНАМИ

Дата: 09.05.2018 10:26

В теплій та дружній атмосфері відбулася зустріч Любешівського селищного голови Олега Куха та ветеранів Другої світової війни.

Під час святкового обіду, організованого Любешівською селищною радою з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом, учасники бойових дій поспілкувалися з Олегом Івановичем та поділилися своїми спогадами про роки воєнного лихоліття.

«У такий день дуже важко підбирати слова, коли бачиш перед собою людей, яким завдячуєш життям, - зазначив очільник ОТГ, звертаючись до ветеранів, та додав – Сьогодні ми вкотре хочемо потиснути руку визволителям та переможцям, людям, якими ми будемо пишатися все своє життя, хочемо розділити з вами, шановні ветерани, спогади та біль втрат, через які вам довелося пройти у ті важкі часи».

Одна з добрих традицій, яка започаткована в Любешівській громаді уже багато років, - це відвідування ветеранів за місцем їх проживання. Тож уже сьогодні заступники селищного голови Ольга Кух та Олександр Савчук, секретар селищної ради Володимир Сергійчук побували у сім’ях учасників бойових дій та привітали стареньких з Днем Перемоги.
Завтра, 9 травня, селищний голова побуває у селі Деревок і також привітає ветеранів, зокрема і свого дідуся, який є учасником бойових дій, із великим святом Перемоги.