На заміщення вакантної посади

До уваги жителів Любешівської громади, депутатів селищної ради та представників ЗМІ

Повідомляємо, що засідання конкурсної комісії з організації та проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Любешівського комунального підприємства «Любешів-Комфорт-Сервіс» заплановане на вівторок, 18 червня 2019 року, на 10.00 год. за адресою: смт Любешів, вул. Бондаренка, 90 А, актовий зал.

14:48 14.06.2019

Інформація про кандидатів на заміщення вакантної посади директора Любешівського комунального підприємства «Любешів-Комфорт-Сервіс»

Згідно розпорядження селищного голови від 07.05.2019 № 62 09.05.2019 року оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора Любешівського комунального підприємства «Любешів-Комфорт-Сервіс».

09:35 11.06.2019

Інформація про кандидатів на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Любешівський ринок»

Згідно розпорядження селищного голови від 15.04.2019 № 52 18.04.2019 року оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Любешівський ринок».

12:51 21.05.2019