У ЛЮБЕШІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ ЗБЕРЕЖУТЬ АРТЕЗІАНСЬКУ СВЕРДЛОВИНУ

Дата: 02.04.2019 16:05

Аби зберегти резервну артезіанську свердловину №7 по провулку Сонячний для забезпечення безперебійного постачання населення  питною водою  (смт Любешів), селищна рада на минулій сесії прийняла рішення про функціонування вищезазначеної свердловини (22 березня 2019 року, № 2-25/10).

Зазначеним документом скасували рішення сесії минулого скликання від 14.11.2016 р. № 12/9 «Про надання дозволу на ліквідацію  свердловини по провулку Сонячний у смт Любешів».

Передувало такому рішенню: Акт обстеження робочої групи, створеної для проведення обстеження ліквідованої свердловини, що на провулку Сонячний, Акт  та висновок ТОВ «Відновлення інженерних мереж», а також рішення постійної комісії селищної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

Любешівському комунальному підприємству «Любешів-Комфорт-Сервіс» доручено вжити заходів щодо обмеження доступу до цієї свердловини із встановленням санітарно-захисної зони та виготовити відповідну  документацію на земельну ділянку для обслуговування свердловини №7.

Таким чином, Любешів має ще одну артсвердловину, яка абсолютно придатна до використання, та може забезпечити подачу питної води нових мікрорайонів та  мікрорайону  «Бам».