Затверджений порядок надання та використання коштів селищного бюджету на виконання заходів Комплексної програми АПК

Дата: 26.03.2019 15:19

Рішенням сесії Любешівської селищної ради був затверджений порядок надання та використання коштів селищного бюджету на виконання заходів Комплексної програми АПК. Кошти селищного бюджету спрямовуються за напрямками:

1.На часткове здешевлення вартості штучного осіменіння корів та телиць для власників ОСГ. Кошти селищного бюджету спрямовуються на часткове здешевлення вартості штучного осіменіння корів та телиць для власників ОСГ суб»єктами,які надають такі послуги штучного осіменіння корів і телиць на території  селищної ради. Кошти дотації спрямовуються Суб»єкту у розмірі 130 грн. за одне осіменіння корів та телиць на рік для власників ОСГ.

2.На виплату дотації власникам ОСГ, які утримують три і більше корів. Розмір дотації становить 150 гривень з селищного та 150 гривень з обласного бюджетів за утримання 1 корови.

. Для отримання дотації власник ОСГ подає до Любешівської селищної ради (404 каб.) наступні документи::

1) заява на виплату дотації;

2) копії паспорта власника ОСГ та довідки про присвоєння ідентифікаційного коду фізичній особі (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний орган державної податкової служби - копію відмітки у паспорті);

3) акт обстеження домогосподарства комісією у складі представників старостинського округу, де проживає власник ОСГ, та самого власника ОСГ про наявне поголів’я корів на дату звернення, затверджений селищною радою;

4) копії паспортів ВРХ та ветеринарних карток до них (за наявності);

5) витяг з єдиного державного реєстру тварин, що підтверджує наявність корів в господарствах фізичних осіб;

6) довідка про відкриття рахунку в банку.

3. На виплату дотації власникам ОСГ за утримання телиць та нетелів, які народилися в результаті штучного осіменіння,вирощені і утримувались в цьому господарстві до 2-річного віку. Дотація надається в розмірі 500 грн.селищного бюджету та 500 грн. обласного бюджету .за утримання 1 голови телиці /нетеля) при умові, що тварини після одержання дотації будуть утримуватись в господарстві протягом 2-х років.

Для отримання дотації за утримання телиць та нетелів власник ОСГ подає до Любешівської селищної ради (404 каб.) наступні документи:

-заяву на отримання дотації;

-копію довідки про відкриття рахунку в банку;

-копії паспортів і ветеринарних карток худоби;

-копії паспорта власника тварини та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного номера;

- витяг з Єдиного державного реєстру тварин ,що підтверджує наявність телиці,нетеля  в господарствах фізичних осіб;

-копію довідки про проведене штучне осіменіння,виданої підприємством,яке надало таку послуг;

-розписку про повну юридичну та фінансову відповідальність за достовірність  поданих документів.

4. На виплату дотації особистим селянським і фермерським господарствам за посадку садів і ягідників.

Дотація особистим селянським і фермерським господарствам за посадку садів і ягідників спрямовується одноразово за виконані роботи, включаючи роботи із виготовлення проектно-кошторисної документації,на закладення садів та ягідників, а також на придбання саджанців та посадкового матеріалу плодово-ягідних культур на площі, що не перевищує 5га,із розрахунку 3 тис.грн селищного бюджету, 3 тис.грн. обласного бюджету на 1га господарствам, які мають в обробітку до 50га землі. Для отримання дотації власники ОСГ подають до Любешівської селищної ради (404 каб.) наступні документи:

Юридичні особи:

-витяг з Єдиного державного реєстру;

-копії документів.,що посвідчують право на земельну ділянку;

-довідку про банківські реквізити .,видану підприємством;

-довідку про відсутність  заборгованості за податками і зборами (для фермерських господарств);

-акт про фактичний обсяг виконаних  робіт та витрат;

-реєстри витрат з виконання робіт разом із завіреними копіями первинних  бухгалтерських документів;

-накладну,що підтверджує походження садивного  матеріалу;

-проектно-кошторисну документацію на посадку саду.

Фізичні особи:

-заяву на отримання дотації;

-копії паспорта власника ОСГ та довідки про присвоєння ідентифікаційного коду .

-копії документів,що посвідчують право на земельну  ділянку;

-копію довідки про відкритий рахунок у банку;

-копії платіжних документів на закупівлю саджанців;

-копію накладної, що підтверджує надходження садибного матеріалу.(оригінал накладної для звірки)