A A A K K K
для людей із порушенням зору
Любешівська селищна рада територіальної громади
Волинська область, Камінь-Каширський район

У ЛЮБЕШОВІ ПРАЦЮВАЛА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПОРЯТУНОК ЧОТИРИЛАПИХ»

Дата: 21.02.2019 09:43
Кількість переглядів: 2063

Фото без опису

Днями у Любешові працювали представники громадської організації «Порятунок чотирилапих».  Дещо раніше Любешівська селищна рада  звернулася до зазначеної організації з метою відлову безпритульних псів. І хоча проблему  присутності на вулицях Любешова  бездомних собак  до кінця не вирішено, бо ж відловили лише 15 тварин, однак є ймовірність, що ситуація щодо безпеки людей значно покращиться.

 Коштувала така послуга місцевому бюджету 10,5 тис.грн. – це 700 грн. за одного пса. Любешівська селищна рада і надалі має намір продовжити роботу з відлову безпритульник собак. Проте варто замислитися, звідки беруться  безпритульні собаки? Відповідь лежить на поверхні – безвідповідальні господарі, які не дбають про собак, залишають без нагляду своїх тварин, а також лишають їх на вулиці як непотрібних.

Можна спостерігати й непоодинокі випадки, як вулицями Любешова розгулюють, й подекуди   нападають на перехожих, домашні собаки у нашийниках.

Як приклад людської халатності слугував і той факт, коли (за словами майстра з благоустрою Центру безпеки Любешівської селищної ради Ярослава Качули) при відлові собак по вул. Брестькій працівники однієї з установ перешкоджали відлову безпритульних псів, мотивуючи це тим, що вони є власниками чотириногих і змушені будуть самотужки забирати їх з  обласного центру.

Отже, як бачимо, це проблема не тільки влади, але і самих жителів громади, котрі ставляться безвідповідально, як до своїх улюбленців, так і до оточуючих, бо ж досить часто від нападу собак потерпають не тільки діти, але й дорослі.



Коментарі:

Іра до Олі
2019-03-01 08:55:34

Шановна, Олю. Своїми собаками, чи Вашими??? Я в свій час підібрала викинуте під Ваш стадіон цуценя. Зараз дорослий пес Рокі живе в свекрухи. А який Ваш вклад? Хоча до кого апелюю... Там камінь, а не серце...

Коментатору Олі
2019-02-28 15:23:37

Таким як ти, до собак ще далеко, і якби такі як ти, відносились до тварин відповідально, то безпритульних тварин не було б. На жаль люди не задумуються над тим, що вони мають допомагати вижити слабшим і беззахисним.

Оля до Іра
2019-02-28 12:57:27

Задрали ви вже своїми собаками, кому вони тут треба. Хай не випускають, то не будуть шукати, а хочете, то приїдьте і самі ловіть тих собак або шукайте чи ви думаєте що в любешові тидьки про собак ваших думають

Іра
2019-02-28 12:15:13

З Любешова забрала і до Луцька привезла. Місто не резинове і ми всіх не прогодуєм, і не прилаштуємо.(( А ББ їх тут випустить і не сумнівайтесь! Шановна селищна рада, журналісти, цікавтеся кому '' спихаєте'' тварин. Вся Україна в курсі про діяльність Новарчук, а ви ні??? Якщо хтось із місцевих жителів втратив улюбленця, то шукайте по групах в фейсбуці - кп ласка, загублені та знайдені Луцьк...

Ірина
2019-02-26 20:45:00

А потім Луцьк поповниться новими бродячими собаками...

Анонім
2019-02-26 19:24:52

ГО не мають права відловловлювати безпритульних тварин. Нема акту повернення тварин, нема і самих собак, скільки їх повернули? Скільки було собачат? За малих теж 700платили?Ви написали, що договір заключили по приїзду ГО, але в акті вказано м. Луцьк. Влада, яка себе поважає, ніколи не укладає сумнівні договори.

Анонім
2019-02-26 16:39:28

До Договору і Акту про відлов, ще мав би бути огляд тварин працівниками Держпродспоживслужби. Чи був такий огляд і у чиїй присутності повертались тварини? Згідно договору в Актах має бути зазначене місце відлову. Чому не зазначено таких даних? Чи є Акти про повернення тварин?

Відповідь
2019-02-25 09:25:47

Розміщена інформація на сайті ОТГ про вилов безпритульних собак КП «Ласка» м. Луцьк не є неправдивою, оскільки Любешівська селищна рада мала намір скористатися послугами зазначеного підприємства. У зв’язку з тим, що ГО «Порятунок чотирилапих» надала меншу цінову пропозицію за відлов безпритульних тварин, договір з КП «Ласка» не заключався, а був заключений з вищезазначеною громадською організацією. Окрім того, у статті «Увага! Власників домашніх тварин» за 31.01.2019 року не вказано точної дати, коли саме буде проводитися вилов тварин, а лише констатується факт, що вилов буде проведено. Також немає й чітко зазначено того, що вилов собак проводиться вчетверте саме КП «Ласка», у дописі малося на увазі «четвертий раз за весь період існування Любешівської селищної ради».rn Додатково повідомляємо, що Любешівською селищною радою договір про відлов безпритульних тварин заключається відразу по приїзду відповідної організації, що й було зроблено.

Анонім
2019-02-24 14:18:05

Акт повернення тварин де, коли було повернення, хто був присутній, скільки тварин? Чому з самого початку ішла неправдива інформація про приїзд,, Ласки'' на офіційному сайті?

Ірина
2019-02-22 21:59:13

А що означає відловили і куди поділи тих 15 собак ?? Їх повезли в Луцьк ??

Бумеранг
2019-02-22 18:43:37

Скоро Новарчук спідкає участь Святогора.

Податківець
2019-02-22 18:02:30

ЇХала КП Ласка а Приїхала ГО? http://lubeshivska.gromada.org.ua/news/1548926694/ При перевірці діяльності ми практикуємо зустрічні перевірки, та перевірки статей витрат на сумнівність

Сергій
2019-02-22 17:00:34

То ж казала ловчиця Богдана, що відловила 15 собак, де решта? За кадром?)))

Андрій
2019-02-22 16:39:16

а чому іншим вона робила це за 600 грн а вам за 700? Любешівці самі багаті?

лучанка
2019-02-22 16:18:49

А вона ще казала, що відловила та вивезла цуценят. Ви їй теж заплатили по 700,00 грн за псевдостерилізацію)))

Луцьк зоозахист
2019-02-22 13:12:41

Треба було ще і Богдану Богданівну відловити та ізолювати. Її в Луцьку всі ненавидять, вся Україна знає цю вбивцю.