РЕЗУЛЬТАТИ ЧЕМПІОНАТУ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

Дата: 29.01.2019 05:53

27 січня в смт Любешів проходив відкритий чемпіонат Любешівської селищної ради з настільного тенісу (командна першість) .

У результаті І- місце здобула команда з села Березичі, ІІ –   смт Любешів, ІІІ села Велика Глуша. Усі вони нагороджені медалями, дипломами, а команда-переможець – ще й кубком. Крім того, їм вручили грошові сертифікати на придбання спортінвентарю: відповідно, - на 600, 500 та 400 грн. Також від автора нової книги про Любешівщину Петра Бущика по примірнику цього видання отримали наймолодший гравець чемпіонату -  Ілля Медведюк із Великої Глуші, найкращий гравець – Василь Капець із Березич та найдосвідченіший – Василь Михальчук із цього ж села.  Загалом у чемпіонаті взяли участь вісім команд: по дві з Залізниці та Зарудчі, по одній – із Деревка, Березич, Великої Глуші та Любешова.