ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ТА ЗАСВІТИЛИ ГОЛОВНУ ЯЛИНКУ СЕЛИЩА

Дата: 21.12.2018 00:21

Приємно, що святкове дійство відбулося саме 19 грудня, коли вся православна спільнота святкує  День Святого Миколая. Адже це радісне  свято розпочинає  весь цикл новорічно-різдвяних свят.

І саме на нього чекають найбільше наші діти. Бо святий Миколай є захисником, наставником та покровителем  усіх  дітей.

Із  Днем Святого Миколая дітей, учасників  та  гостей святкування  привітала заступник Любешівського селищного голови Ольга Кух.

«Це світле радісне свято приходить до нас у передноворіччя з вірою у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє почуття турботи та любові, надихає на добрі справи.   І саме зараз важливо зберегти добре ставлення один до одного і милосердя, не втратити душевне тепло і радісні миті святкування. Кожен із нас, дорослих, має стати помічником святого Покровителя, захищати дітей та Україну, працювати заради миру на нашій землі.  Переконана, що це свято дасть можливість нашим дітям повірити в казку і Боже благословення» - зазначила посадовець та побажала усім міцного здоров’я, щедрої долі та благополуччя.

Дитяче театралізоване дійство, вікторини, вітання та солодощі від Святого Миколая, пісенні номери зробило свято цікавим та веселим. Діти залюбки водили хороводи, розгадували загадки та спостерігали за театралізованими сценками.