ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 07.12.2018 08:35

Шановні жителі Любешівської громади, депутати селищної та районної рад,  члени виконавчого комітету, працівники селищної ради, ветерани органів місцевого самоврядування!

Щиро вітаю з державним святом – Днем місцевого самоврядування.

Віднедавна це  свято набуло особливого значення для Любешівшини – утворилася об’єднана територіальна громада.

Громадяни вперше отримали можливість делегувати своїм представникам на місцевому рівні реальні повноваження, які сприятимуть формуванню самодостатньої громади як основи сильної та заможної європейської України. Ми зробили свій вибір на користь європейського вектора розвитку нашої держави, невід’ємною та необхідною складовою якого є ідея децентралізації влади і  ефективне місцеве самоуправління.

Сьогодні всі, хто причетний до роботи в органах місцевого самоврядування, щодня відчувають особливу відповідальність за консолідацію, суспільний спокій і благополуччя громадян.

Велика роль у цьому процесі належить депутатам селищної ради, які представляють інтереси селища та старостинських округів.
Повсякденними турботами людей сьогодні переймаються й члени виконавчого комітету, службовці органів місцевого самоврядування, і звичайно, активні громадяни, які беруть участь у вирішенні багатьох питань.

Це свято  стосується кожного жителя Любешівщини,  адже разом ми велика громада, що вирішує питання місцевого значення, які  відіграють вирішальну роль у розвитку  та розбудові  нашої об’єднаної територіальної громади, забезпечення її життєдіяльності.

Тому в цей день я, як селищний голова, хочу подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з вами робимо спільну справу - працюємо задля добробуту людей, робимо нашу Любешівщину кращою.

Уклін і шана вам, дорогі земляки, за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, активність у громадсько-політичному житті, велике бажання і здатність здолати усі негаразди. Вірю, що разом ми розбудуємо самодостатню, розвинуту європейську громаду. Все це справа часу, справа нашої спільної роботи, з надією на кращі зміни.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо Любешівщини, кожній родині, кожному жителю громади і району в цілому  міцного здоров`я, достатку і благополуччя.

Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю додають сили і наснаги!

Зповагою
Любешівський

селищний голова                 Олег Кух

Щиро вітаю з державним святом – Днем місцевого самоврядування.

Зповагою
Любешівський