ПРОЕКТ ЛЮБЕШІВСЬКОГО ПАРКУ БУДЕ РЕАЛІЗОВАНО

Дата: 19.10.2018 12:07

У вересні місяці Любешівська селищна рада стала претендентом на перемогу в Обласному конкурсі  на кращий проект дендрологічного парку, скверу чи пам’ятної алеї – 2018, який проводив  Волинський ОУЛМГ. І хоча у трійку переможців наші проекти не потрапили, однак в майбутньому будуть реалізовані.

«Додатково будуть відзначені та поетапно реалізовані:

– проект Любешівського селищного парку «Через віки у сучасність (Повернення історичної і культурної цінності Любешівському парку»;

– проект «Скверу пам’яті учасників АТО» Залізницького старостинського округу Любешівської селищної ради» - йдеться на офіційному веб-сайті Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Ці проекти потрапили у  двадцятку  найкращих, а тому матимуть підтримку лісівників. Проект Любешівського селищного парку заслуговує підтримки і матиме майбутнє - обіцяють обласні лісівники. «Ви вже стали переможцями, бо всі ваші проекти обов’язково будуть підтримані, – зазначив, відкриваючи конференцію-захист Олександр Кватирко. – Тож налаштовуйтесь на роботу і вже тепер думайте, як будете підтримувати ці парки і сквери у належному стані – наголосив посадовець.

До відома: Над проектами   «Через віки у сучасність (Повернення історичної і культурної цінності Любешівському парку» та «Вхідні арки – візитівка старовинного Любешівського парку» працювали:

Жилко Олеся Степанівна - відділ регіонального розвитку, інвестицій та проектної діяльності селищної ради;

Кондаревич Вікторія Богданівна - відділ регіонального розвитку, інвестицій та проектної діяльності селищної ради;

Кондаревич Олена Богданівна – жителька с.Березна Воля, студентка Львівської академії мистецтв;

Домашич Віталій Володимирович – житель с. Судче, дизайнер, автор 3-D графіки.

Над проектом "Сквер пам’яті учасників АТО» у с. Залізниця" працювали:

Михальчук Любов Олександрівна  - в.о старости Залізницького старостинського  округу;

Подерня-Масюк Юлія Андріївна – депутат селищної ради, жителька с. Залізниця.