СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ОЛЕГ КУХ БЕРЕ УЧАСТЬ У ФОРУМІ «ВОЛИНЬ-ІНВЕСТ 2018»

Дата: 21.09.2018 11:11

Сьогодні Любешівський селищний голова Олег Кух перебуває  з робочою поїздкою у м. Луцьк і бере участь в інвестиційному бізнес-форум «Волинь-Інвест 2018».

Понад 300 учасників, як із України, так і з-за кордону (Польща, Нідерланди, Малайзія, Туреччина, Китай, Південна Корея, Італія, США, Норвегія,  Іран, Німеччина та інші) з’їхалися до обласного центру аби розглянути цікаві пропозиції в різних галузях економіки та обговорити інвестиційну привабливість Волині. Зокрема в АПК, сфері енергозбереження, альтернативній енергетиці, лісовому господарстві, розбудові логістичних комплексів. На Форумі історіями успішної роботи в області поділяться волинські аграрії, виробники цукру, представники лісового господарства.

Проведення такого Форуму розширить географію реалізації волинської продукції за кордон та зміцнить експортний потенціал. Також під час Форуму заплановано підписати ряд меморандумів про співпрацю.