У ЛЮБЕШІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ ПРИВІТАЛИ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ ІЗ 100 - РІЧНИЦЕЮ

Дата: 23.06.2018 14:07

Щирі вітання від Любешівської селищної ради з нагоди свята - Дня державної служби отримали трудові колективи відділів, структурних підрозділів районної державної адміністрації та інших установ, працівники яких  займають посаду державної служби.

Зі словами вітань до присутніх звернувся секретар селищної ради Володимир Сергійчук. «Сьогодні, це не просто чергова річниця професійного свята – цьогоріч виповнюється 100 років від часу заснування Державної служби України. Як окремий інститут державна служба з'явилася 1918 року – за часів Гетьманату Павла Скоропадського. Як бачимо, роль державного службовця завжди була важлива. У наш час, коли країна змінюється, проходить етапи реформування,  головною ціллю має бути виконання функціональних обов’язків, які націлені на покращення життя людей» - зазначив Володимир Михайлович та побажав учасникам свята міцного здоров’я, благополуччя, миру та великого терпіння, мудрості, визнання і шани від людей.

Грамоту Любешівської селищної ради з нагоди професійного свята отримала  Анастасія Болдирева  – начальник відділу – головний бухгалтера відділу бухгалтерського обліку, звітності та фінансово-господарського забезпечення управління фінансів Любешівської райдержадміністрації.

По завершенню урочистої частини заходу для учасників свята прозвучали музичні вітання від аматорів будинку культури Любешівської селищної ради.