БОКСЕРСЬКИЙ ТУРНІР ПАМ’ЯТІ ІГОРЯ ЄРЕМЕЄВА

Дата: 04.06.2018 15:28

2-3 червня у Любешівському парку відбувся турнірі з боксу пам’яті народного депутата України Ігоря Єремеєва.

Організаторами турніру виступили федерація боксу Волині, благодійний фонд Степана Івахіва «Патріоти Волині» та майстер спорту України з боксу, срібний призер Спартакіади України 2007 року, уродженець с. Залізниця Іван Швайко. Сприяння та допомогу надала Любешівська селищна рада та райдержадміністрація.

Відкрили урочистості виконанням Державного Гімну України та покладанням квітів, які повезли до місця поховання нардепа у с.Острожець Млинівського району на Рівненщині. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Ігоря Єремеєва, який трагічно загинув 2015 року.

Змагання такого масштабу на території Любешівської об’єднаної територіальної громади проходили вперше, ми приймали гостей з Білорусії, Одеси, Житомира, Хмельницького, Чернівців, Рівне, Миколаєва, Тернополя, Львова, Івано-Франківська, Шепетівки, Луцька, Володимир-Волинського, Горохова, Ківерець та Ковеля.

Свої вітання учасникам та гостям боксерського турніру висловили народний депутат України Степан Івахів, брат Ігоря Єремеєва - Євген Єремеєв, Любешівський селищний голова Олег Кух та перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Фесик. Потому у виконанні заслуженого артиста естрадного мистецтва України Олександра Голощука прозвучало шедевральне «Ave Maria». Також публіку розважали народний аматорський хор будинку культури та танцювальний колектив будинку дитячої та юнацької творчості Любешівської селищної ради.

У турнірі взяли участь понад 100 учасників різних вікових та вагових категорій. Любешівщину представляли вихованці любешівського спортивного клубу «УДАР» (тренер Созон Смаль): Назар Ходаківський, Валентин Петрик, Назар Мацерук, Руслан Мартинюк, Юрій Оласюк, Мирослав Бущук, Дмитро Ковальчук, Назар Медведюк, Назар Марчик, Олександр Шевчик, Владислав Петрик, Андрій Швирид.

За підсумками змагань золоті медалі отримали Андрій Швирид, Дмитро Ковальчук, Мирослав Бущук, Валентин Петрик, Назар Ходаківський, Назар Марчик. Срібло - Руслан Мартинюк, Назарій Мацерук, Юрій Оласюк, Владислав Вітовщик. Бронзова медаль дісталась Назару Медведюку.
Найкращим боксером турніру оголошено Андрія Швирида із Лобни.