Красиве селище – перш за все, чисте селище!

Дата: 19.04.2018 16:48

Сьогодні на центральних вулицях селища працює прибиральна техніка. Аби почистити вулиці Любешова та вивчити можливість застосування подібної техніки, залучили машину-пилосос.

Велике прохання до жителів району  не  залишати автомобілі на узбіччі доріг, які є перешкодою для прибиральної техніки та заважають роботі працівникам комунальної служби.

Пам’ятаймо, щоб наше містечко та населені пункти громади   були  чистими, доглянутими, недостатньо  залучити комунальників і техніку - перш за все необхідно і самим жителям громади подбати про чистоту вулиць. А це зробити дуже просто – не смітити!

Як вже наголошувалось раніше, наша об’єднана територіальна громада на розвиток інфраструктури отримає  12 мільйонів 603 тисячі. Половина цих коштів буде спрямована на придбання комунальної техніки (грейдер, сміттєвоз та трактор із спец обладнанням), а інша – на ремонт доріг і реконструкцію вуличного освітлення.