Звернення Любешівської районної організації Товариства Червоного Хреста України

В області з 1 по 30 квітня цього року проходить

Всеукраїнський Місяць Червоного Хреста під гаслом

«100 років милосердя»

Квітень 2018 року є особливим для Червоного Хреста, адже 18 квітня Товариство Червоного Хреста України – найпотужніша в країні гуманітарна організація, відзначає 100-річний ювілей діяльності. Дата 18 квітня 1918 року – день утворення Товариства – внесена до переліку пам’ятних дат та ювілеїв, відповідно до Постанови Верховної Ради України від 8 лютого 2018 року.

Мета Місяця Червоного Хреста – привернути увагу суспільства до проблем вразливих категорій населення: внутрішньо переміщених осіб, самотніх непрацездатних громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних та неповних сімей, дітей-сиріт, хворих на ВІЛ/СНІД або туберкульоз, а також сформувати громадську думку на користь милосердя.

Заходи з проведення в області Всеукраїнського Місяця Червоного Хреста затверджено розпорядженням голови державної адміністрації від 28 березня 2018 року № 205, якими передбачено збір коштів, продуктів харчування, одягу, взуття, предметів повсякденного вжитку, медикаментів та інших речей для внутрішньо переміщених осіб і хворих, особливо тих, хто не може самостійно пересуватися, шкільного приладдя, іграшок, надання послуг підопічним організацій Товариства, упорядкування будинків та прибудинкових територій самотніх громадян похилого віку та інших категорій населення.

Кошти та натуральна допомога, що надійдуть до міськрайонних організацій Товариства під час Місяця, будуть адресною допомогою, допоможуть поліпшити їм життя.

ЛЮБЕШІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ТЧХУ знаходиться за адресою вул. Незалежності 95 (приміщення поліції)

Під час Місяця традиційно буде проводитися масштабна кампанія по залученню до членства у Товаристві.

Шановні краяни!

Приєднуйтесь до благодійних справ Червоного Хреста.

Зробіть свій, хоч незначний внесок у скарбничку Червоного Хреста і тоді милосердя стане ще більше.

СПОДІВАЄМОСЯ, ЩО ДОБРІ ТА ЩИРІ ЛЮДИ НЕ ЗАЛИШАТЬСЯ

БАЙДУЖИМИ ДО ТИХ, КОМУ НЕОБХІДНА ДОПОМОГА!

Банківські реквізити:   р/р 26003021174901

ПАТ «Альфа-Банк»